ShoppingTomorrow - Final Sprint: Picnic Innovation - Enabling Everyone to Pursue their Dreams

Categorie
Gepubliceerd op: 22 juni 2023
Bijgewerkt op: 22 juni 2023
Geschreven door
Daniel Gebler 800 X400 (1)

Op donderdag 29 juni vindt het tweede event van het programmajaar van ShoppingTomorrow plaats. Dit event is alleen toegankelijk voor de hosts, voorzitters en deelnemende experts van het programmajaar 2023. Tijdens het event, wat mede mogelijk gemaakt wordt door PiM powered by KPN, word je onder andere bijgepraat over de laatste trends en ontwikkelingen door inspirerende keynotesprekers. Een van die keynotesprekers is Daniel Gebler, CTO of Picnic. Daniel komt tijdens de Final-Sprint met de presentatie ‘Picnic Innovation - Enabling Everyone to Pursue their Dreams’. De presentatie van Daniel zal in het Engels worden gegeven.

Daniel Gebler is CTO van Picnic, 's werelds snelst groeiende online supermarkt die boodschappen doen eenvoudig, leuk en betaalbaar maakt voor iedereen. Voorheen was hij Director R&D bij Fredhopper, verantwoordelijk voor de product- en technologieroadmap, en leidde hij engineeringteams in Amsterdam en Sofia. Daniel heeft een PhD in Computerwetenschappen en een MBA. Hij heeft papers gepubliceerd, tijdschriften bewerkt en internationale workshops over softwarecorrectheid voorgezeten.

Een voortdurend proces dat je organisatie in beweging houdt

Stel je eens voor: je bevindt je in een dynamische wereld vol bedrijfsmodelinnovatie. Het is geen eenmalig project dat de boel op zijn kop zet, nee, het is een voortdurend proces dat je organisatie in beweging houdt. We gaan voor een constante stroom van vernieuwing, waarbij we elke keer weer waarde toevoegen aan ons product. En om dit te bereiken, hebben we een aantal belangrijke ingrediënten nodig. Deze ingrediënten gaat Daniel uitgebreid bespreken tijdens de Final Sprint, iets wat je niet wil missen!

Zien we ook jou op de Final-Sprint?

Naast de keynotesessie van Daniel staan er nog meer interessante keynotesprekers op het programma, namelijk Randy Streng van het GfK,  Gerben van der Lugt van Signify en Bert Groen van ZO Schoon. Laat je inspireren en lees waar de andere keynotesessies over zullen gaan. Dan zien wij jou graag donderdag 29 juni in de Rijtuigenloods in Amersfoort.

Meld je aan voor het volgende programmajaar

Wil jij gratis kennis delen, opdoen én netwerken met andere experts uit een bepaald vakgebied? Word ShoppingTomorrow-expert voor het programmajaar van 2024! Je gaat samen met 20-25 andere experts aan de slag met een interessant topic en levert gezamenlijk inzichten voor de e-commercebranche.

MELD JE AAN

Onderwerpen

Deel dit nieuwsartikel

Recente artikelen over dit onderwerp

  • AI en marketing

    Gepubliceerd op 22 juli 2026
    E-learning
    Onderwerpen Kennis

    In deze e-learning leer je hoe het vak van marketeer veranderd door AI. Je leert onder andere wat AI is, op welke gebieden marketeers AI inzetten en hoe jij zelf AI kan gaan inzetten tijdens jouw werk.

    Online Marketing Overleg Bij Laptop 800X400
  • AI voor directeuren

    Gepubliceerd op 20 juli 2026
    E-learning
    Onderwerpen Kennis

    Deze praktische e-learning geeft jou als directeur inzicht in hoe AI je bedrijfsprocessen kan versterken, welke kansen en risico’s er zijn en hoe je AI succesvol binnen jouw organisatie implementeert.

    E Learning Formulier Blaadje En Laptop 800X400
  • ShoppingTomorrow – highlights van de Final Sprint

    Gepubliceerd op 23 juni 2026
    Onderwerpen Innovatie

    Tijdens de ShoppingTomorrow Final Sprint werkten experts, voorzitters en hosts aan de afronding van hun onderzoeken. Met inspirerende keynotes over AI, consumentengedrag en e-commerce groeistrategieën werd vooruitgekeken naar de toekomst van online retail. De resultaten van de expertgroepen worden op 8 oktober gepresenteerd tijdens Shopping Today.

    20260623 110625 SHOPPINGTOMORROW FINALSPRINT 0907 (1)
  • ShoppingTomorrow B2B onderzoek

    Gepubliceerd op 22 juni 2026
    Download
    Onderwerpen Innovatie

    Jaarlijks wordt in het kader van ShoppingTomorrow een consumentenonderzoek uitgevoerd door NIQ. Dit jaar is daarnaast ook data verzameld onder de experts van het programma, met als doel de B2B-groepen beter te ondersteunen. In mei en juni 2025 is hiervoor een korte vragenlijst rondgestuurd.

    Onderzoek - Pen Wijzend Naar Grafiek 800 X 400