Voldoe met je webshop aan alle wet- en regelgeving
Bijgewerkt op: 18 augustus 2021
Consumenten zoeken steeds meer online vertrouwen, ze worden zich steeds bewuster van de waarde van hun persoonsgegevens. Het is lastig om als webwinkel aan te tonen dat je echt aan wet- en regelgeving voldoet, veilig bent en een goed privacybeleid hebt. In de webinar op 25 juni neemt jurist Vincent Romviel je mee in de wet- en regelgeving voor b2c- en b2b-webshops en vertelt hij je welke nieuwe regelgeving eraan komt.
Benieuwd naar de e-learning van Vincent? Volg deze hier.
Onderwerpen
Deel deze webinar
Recente artikelen over dit onderwerp
-
Update over PPWR
Gepubliceerd op 27 augustus 2026Onderwerpen VertrouwenVerpact houdt voorlopig vast aan de bestaande praktijk rond de PPWR. Lees wat dit betekent voor verpakkingsaangifte en jouw verantwoordelijkheden.
-
Europese Verpakkingswetgeving (PPWR): de belangrijkste vragen beantwoord
Gepubliceerd op 18 december 2025KennisartikelOnderwerpen VertrouwenThuiswinkel.org en Verpact gaven uitleg over de PPWR en UPV-verplichtingen. In dit artikel vind je de belangrijkste vragen en antwoorden over producentenverantwoordelijkheid voor verpakkingen.
-
NIS2 komt eraan: ben jij al aantoonbaar veilig?
Gepubliceerd op 16 juli 2026Onderwerpen VertrouwenVanaf 15 augustus treedt de Europese NIS2-richtlijn in werking. Voor de meeste Thuiswinkel.org leden geldt: je valt niet direct onder de wet, maar je klanten verwachten wél dat je veilig werkt. Hoe bereid je je voor?
-
Strengere telemarketingregels per 1 juli: alleen bellen met toestemming
Gepubliceerd op 2 juli 2026Onderwerpen VertrouwenVanaf 1 juli 2026 mogen bedrijven consumenten en kleine ondernemers alleen nog bellen met voorafgaande toestemming. Dit zijn de nieuwe telemarketingregels.