Thuiswinkel Markt Monitor 2018
Bijgewerkt op: 13 maart 2019

De omzet van de Nederlandse e-commercemarkt is in 2018 weer toegenomen. Het afgelopen jaar hebben de Nederlandse consumenten online € 23,7 miljard uitgegeven aan producten en diensten, een geschatte groei van 10% ten opzichte van het jaar ervoor.
De Thuiswinkel Markt Monitor is een benchmark van de online consumentenbestedingen en aankopen in Nederland. Het onderzoek wordt ieder kwartaal uitgevoerd door GFK. Download hieronder de rapporten!
Leden en business partners van Thuiswinkel.org kunnen de Thuiswinkel Markt Monitor hieronder gratis downloaden. Alle overige geïnteresseerden kunnen na registratie de light versie van het rapport gratis downloaden.
Downloads
-
Thuiswinkel Markt Monitor Light Q4 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Light Q3 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Light Q2 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Light Q1 2018
Exclusief voor leden en partners van Thuiswinkel.org
-
Thuiswinkel Markt Monitor Q4 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Q3 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Q2 2018
Thuiswinkel Markt Monitor Q1 2018
Onderwerpen
Deel deze download
Recente artikelen over dit onderwerp
-
De nieuwe Code Reclame via E-mail: dit zijn de 4 belangrijkste veranderingen
Gepubliceerd op 27 mei 2025De nieuwe Code Reclame via E-mail is aangenomen: duidelijkere regels over toestemming, afmelden en het verschil tussen reclame en serviceberichten.
-
WorldFirst lanceert nieuwe betaalkaart
Gepubliceerd op 14 mei 2025CategorieBusiness partner Worldfirst lanceert een nieuwe betaalkaart.
-
Hoe kopen Poolse consumenten online? Gewoontes die de e-commerce in Polen definiëren
Gepubliceerd op 12 mei 2025Onze business partner Allegro deelt inzichten over de Poolse markt. Wat verwacht een Poolse klant? Hoe en waar koopt hij of zij online? Ontdek in dit artikel wat de Poolse e-commerce markt definieert.
-
Microsoft scherpt e-mailregels verder aan: wat betekent dit voor webshops?
Gepubliceerd op 9 mei 2025Vanaf 2025 stelt Microsoft strengere eisen aan e-mails. Zonder DMARC, SPF en DKIM riskeer je als webshop blokkades en omzetverlies.