ShoppingTomorrow - Final Sprint: Picnic Innovation - Enabling Everyone to Pursue their Dreams
Bijgewerkt op: 22 juni 2023
Op donderdag 29 juni vindt het tweede event van het programmajaar van ShoppingTomorrow plaats. Dit event is alleen toegankelijk voor de hosts, voorzitters en deelnemende experts van het programmajaar 2023. Tijdens het event, wat mede mogelijk gemaakt wordt door PiM powered by KPN, word je onder andere bijgepraat over de laatste trends en ontwikkelingen door inspirerende keynotesprekers. Een van die keynotesprekers is Daniel Gebler, CTO of Picnic. Daniel komt tijdens de Final-Sprint met de presentatie ‘Picnic Innovation - Enabling Everyone to Pursue their Dreams’. De presentatie van Daniel zal in het Engels worden gegeven.
Daniel Gebler is CTO van Picnic, 's werelds snelst groeiende online supermarkt die boodschappen doen eenvoudig, leuk en betaalbaar maakt voor iedereen. Voorheen was hij Director R&D bij Fredhopper, verantwoordelijk voor de product- en technologieroadmap, en leidde hij engineeringteams in Amsterdam en Sofia. Daniel heeft een PhD in Computerwetenschappen en een MBA. Hij heeft papers gepubliceerd, tijdschriften bewerkt en internationale workshops over softwarecorrectheid voorgezeten.
Een voortdurend proces dat je organisatie in beweging houdt
Stel je eens voor: je bevindt je in een dynamische wereld vol bedrijfsmodelinnovatie. Het is geen eenmalig project dat de boel op zijn kop zet, nee, het is een voortdurend proces dat je organisatie in beweging houdt. We gaan voor een constante stroom van vernieuwing, waarbij we elke keer weer waarde toevoegen aan ons product. En om dit te bereiken, hebben we een aantal belangrijke ingrediënten nodig. Deze ingrediënten gaat Daniel uitgebreid bespreken tijdens de Final Sprint, iets wat je niet wil missen!
Zien we ook jou op de Final-Sprint?
Naast de keynotesessie van Daniel staan er nog meer interessante keynotesprekers op het programma, namelijk Randy Streng van het GfK, Gerben van der Lugt van Signify en Bert Groen van ZO Schoon. Laat je inspireren en lees waar de andere keynotesessies over zullen gaan. Dan zien wij jou graag donderdag 29 juni in de Rijtuigenloods in Amersfoort.
Meld je aan voor het volgende programmajaar
Wil jij gratis kennis delen, opdoen én netwerken met andere experts uit een bepaald vakgebied? Word ShoppingTomorrow-expert voor het programmajaar van 2024! Je gaat samen met 20-25 andere experts aan de slag met een interessant topic en levert gezamenlijk inzichten voor de e-commercebranche.
Onderwerpen
Deel dit nieuwsartikel
Recente artikelen over dit onderwerp
-
Shadow AI sluipt je e-commerce organisatie binnen. Heb jij er grip op?
Gepubliceerd op 27 november 2025KennisartikelShadow AI groeit snel in e-commerce. Onzichtbaar AI-gebruik brengt risico’s zoals datalekken en non-compliance. Met sterk AI-beleid en governance pak je de regie terug.
-
E-commerceprofessionals samen op Shopping Today
Gepubliceerd op 9 oktober 2025KennisartikelRuim 1.400 e-commerceprofessionals kwamen samen op Shopping Today 2025 voor inspiratie, kennisdeling en keynotes van Odido, Zalando en Dave Maasland over AI en merkvernieuwing.
-
ShoppingTomorrow Bluepaper Breek dwars door het e-commerce groeiplafond
Gepubliceerd op 9 oktober 2025DownloadIn deze bluepaper deelt de expertgroep 'Breek dwars door het e-commerce groeiplafond' hoe je met de SCAPEmethode integraal duurzame groei realiseert in vijf kerndomeinen.
-
ShoppingTomorrow Bluepaper Composable commerce: de sleutel tot duurzame groei
Gepubliceerd op 9 oktober 2025DownloadIn deze bluepaper onderzoekt de expertgroep 'Composable commerce' hoe een modulaire aanpak organisaties helpt flexibeler te groeien en hun digitale strategie toekomstbestendig te maken.