Cross Border Bootcamp 2022, Go and Grow
Bijgewerkt op: 4 mei 2023
Deze ShoppingTomorrow-expertgroep Crossborder E-commerce 2022 gaat anders te werk dan andere groepen. Deze groep gaat dit jaar verder met de maturity scan van de expertgroep van afgelopen jaar. De maturity scan bepaalt in welke fase een bedrijf zich bevindt met crossborder e-commerce. De inhoud komt uit praktijkervaring en praktijkonderzoek.
Bij veel bedrijven ontbreekt de internationale expertise. Om hun te helpen selecteert de expertgroep twee bedrijven via een pitchronde zoals de Dragons’ Den, die ze verder gaan helpen met hun internationale e-commerce verder te ontwikkelen op basis van de maturity scan. Uiteindelijk wordt gekeken welk bedrijf het meest succesvol is geweest tijdens de periode dat ze zijn begeleid. Zo kunnen ze testen of de learnings van afgelopen jaar ook echt kloppen. Wil je dit traject volgen? Kijk dan op: https://www.cross-border-ecommerce.nl/
Wat ga je leren?
- Hoe ga je internationaal: de weg er naar toe. Niet alleen het resultaat, maar ook de aanpak van de twee cases is belangrijk. Er wordt uitgelegd welke beslissingen zijn genomen en waarom.
- Geen standaard aanpak om internationaal te gaan, verschillende bedrijven leiden tot een verschillende aanpak. Bereid je vooral goed voor op je doelgroep en land, dan heb je een grote kans van slagen.
- De diversiteit van de deelnemers én experts levert enorm veel kennis op. Iedereen heeft andere inzichten en ervaringen om de doelen te bereiken en anderen te helpen.
Onderwerpen
Deel deze video
Recente artikelen over dit onderwerp
-
Thuiswinkel Talk Aflevering 1 – AI personaliseert de complete reiservaring
Gepubliceerd op 27 januari 2026PodcastOnderwerpen InnovatieThuiswinkel Talk #1: hoe AI travel personaliseert van inspiratie tot nazorg. TUI, Sia en BetterWay delen schaalbare cases voor conversie en loyaliteit
-
Thuiswinkel Talk Aflevering 2 – Waarom AI-agents de klantreis veranderen
Gepubliceerd op 27 januari 2026PodcastOnderwerpen InnovatieThuiswinkel Talk #2: CM.com, Intergamma en Stellantis laten zien hoe AI-agents klantreizen personaler, schaalbaarder en efficiënter maken.
-
Thuiswinkel Talk Aflevering 3 – Van boete naar boost: wetgeving in de e-commerce
Gepubliceerd op 27 januari 2026PodcastOnderwerpen InnovatieThuiswinkel Talk #3: Thuiswinkel.org en Azerty laten zien hoe wetgeving e-commerce remt én juist kansen biedt voor vertrouwen, compliance en groei.
-
Thuiswinkel Talk aflevering 4 – Zo laat je klanten vanzelf circulair kiezen
Gepubliceerd op 27 januari 2026PodcastOnderwerpen InnovatieThuiswinkel Talk #4: Decathlon en bol laten zien hoe je met slim ontwerp, data en incentives circulaire keuzes makkelijker en aantrekkelijker maakt.