Hoe zet Celine Smith Thuiswinkel e-Academy in voor toekomstgericht onderwijs?

Gepubliceerd op: 27 juni 2025
Bijgewerkt op: 27 juni 2025
Interview Koffie Bij Laptop 800X400
"Thuiswinkel e-Academy is een mooie aanvulling op ons lesprogramma en écht iets wat studenten op hun cv kunnen zetten", trapt Celine, docent bij Vonk, het interview af. 

Toen Celine Smith – docent online marketing aan Vonk – een paar jaar geleden startte, lag er al een lesprogramma klaar. Maar al snel merkte ze dat dit niet aansloot bij de praktijk. “Er was materiaal ontwikkeld met de beste bedoelingen, maar als je het afzet tegen wat e-commerce in het bedrijfsleven écht inhoudt, dan miste er wat.”

Met haar achtergrond in online marketing wist ze precies wat er nodig was: praktischer, specialistischer lesmateriaal en dat vond ze bij Thuiswinkel e-Academy.

Theorie én praktijk

Celine geeft les aan eerste-, tweede- en derdejaarsstudenten en begeleidt diverse commerciële projecten. “We gebruiken de e-learnings van Thuiswinkel e-Academy op verschillende manieren – soms klassikaal, soms zelfstandig. Studenten maken na een gezamenlijke les de toetsen zelf. Zo kunnen ze op hun eigen tempo aan de slag.”

De certificaten die studenten behalen, zijn volgens Celine een waardevolle toevoeging: “Het staat professioneel op je cv, zeker als je gaat solliciteren of een stageplek zoekt. En ouders vinden het ook leuk om te zien dat hun kind extra certificaten haalt.”

Altijd actueel

Wat Celine waardeert aan Thuiswinkel e-Academy is dat het lesmateriaal regelmatig wordt vernieuwd. “De onderwerpen blijven zich ontwikkelen, en dat sluit mooi aan bij wat wij op school behandelen. Zo blijft het onderwijs up-to-date.”

Ook is ze positief over de Docentenupdate die eraan komt: “Een leuk initiatief! Het is fijn om in contact te komen met andere docenten, ideeën uit te wisselen en samenwerkingen op te zoeken. Wij zitten hier in de kop van Noord-Holland – dan is het prettig om toch die verbinding te voelen.”

Kansen voor samenwerking

Naast de inhoudelijke samenwerking met Thuiswinkel e-Academy ziet Celine ook kansen om bedrijven meer te betrekken. “Ik ben altijd op zoek naar realistische casussen. Meer verbinding tussen bedrijfsleven en onderwijs zou geweldig zijn – dat maakt leren pas echt relevant.”

Meer weten?

Celine is enthousiast over wat Thuiswinkel e-Academy haar studenten biedt. Benieuwd hoe jij Thuiswinkel e-Academy kunt inzetten in jouw onderwijs?

Bekijk meer over Thuiswinkel e-Academy

Onderwerpen

Deel dit nieuwsartikel

Recente artikelen over dit onderwerp

  • AI en marketing

    Gepubliceerd op 22 juli 2026
    E-learning
    Onderwerpen Kennis

    In deze e-learning leer je hoe het vak van marketeer veranderd door AI. Je leert onder andere wat AI is, op welke gebieden marketeers AI inzetten en hoe jij zelf AI kan gaan inzetten tijdens jouw werk.

    Online Marketing Overleg Bij Laptop 800X400
  • AI voor directeuren

    Gepubliceerd op 20 juli 2026
    E-learning
    Onderwerpen Kennis

    Deze praktische e-learning geeft jou als directeur inzicht in hoe AI je bedrijfsprocessen kan versterken, welke kansen en risico’s er zijn en hoe je AI succesvol binnen jouw organisatie implementeert.

    E Learning Formulier Blaadje En Laptop 800X400
  • Pakketmarkt groeit verder door, hoeveelheid pakketkluizen neemt ook toe

    Gepubliceerd op 24 juni 2026
    Kennisartikel
    Onderwerpen Kennis

    De Nederlandse pakketmarkt blijft groeien. Vooral internationale zendingen en pakketkluizen nemen toe, terwijl bezorging steeds duurzamer wordt.

    Pakketten
  • Thuiswinkel Markt Monitor 2026

    Gepubliceerd op 16 juni 2026
    Download
    Onderwerpen Kennis

    Bekijk nu de Thuiswinkel Markt Monitor Q1 2026

    Onderzoek - Pen Wijzend Naar Grafiek 800 X 400