MediaMarkt – Let’s Talk Retail
Bijgewerkt op: 20 augustus 2025
In gesprek met ons lid MediaMarkt Nederland tijdens de podcast Let’s Talk Retail.
Nederlandse consumenten hebben in 2024 € 36 miljard online uitgegeven, een groei van 5% t.o.v. 2023. Daarmee is e-commerce niet langer een opkomende sector, maar een vast en onmisbaar onderdeel van de economie. Dat brengt nieuwe verantwoordelijkheden met zich mee zoals als het gaat om verantwoord en veilig (ver)kopen.
In de podcast hebben we het over de Shop Responsible missie van Thuiswinkel.org. Over het belang van duurzaamheid en betrouwbaarheid voor de toekomstbestendigheid van e-commerce. Maar ook over het internationale e-commercespeelveld, de rol van hyperpersonalisatie en de aankomende Thuiswinkel Waarborg campagne.
In 33 minuten ben je volledig op de hoogte van de stand van zaken in e-commerce!
Onderwerpen
Deel deze podcast
Recente artikelen over dit onderwerp
-
Black Friday 2025: het consumentenperspectief
Gepubliceerd op 28 november 2025KennisartikelBlack Friday 2025: vooral jongeren kopen, met kleding als favoriet. Timing verschilt per generatie. Transparantie, duurzaamheid en slimme segmentatie zijn essentieel.
-
Hoe werk je verantwoord met AI in e-commerce?
Gepubliceerd op 27 november 2025KennisartikelAI biedt kansen voor webshops, maar vraagt om verantwoord gebruik. Met duidelijke regels, risicobewustzijn en goed beleid bouw je vertrouwen op en voorkom je juridische en ethische risico’s.
-
Slimmer Fulfilment: binnenkijken in de geautomatiseerde wereld van Active Ants
Gepubliceerd op 27 november 2025KennisartikelBereid je retourproces goed voor op de eindejaarspiek: inzicht in cijfers, knelpunten en praktische acties om retouren te verminderen, kosten te beperken en klanttevredenheid te verhogen.
-
Regelgeving van/voor-prijzen
Gepubliceerd op 30 oktober 2024KennisartikelDe regelgeving over van/voor-prijzen is ingegaan. Hoe dat precies zit, lees je hier.