MediaMarkt – Let’s Talk Retail
Bijgewerkt op: 20 augustus 2025
In gesprek met ons lid MediaMarkt Nederland tijdens de podcast Let’s Talk Retail.
Nederlandse consumenten hebben in 2024 € 36 miljard online uitgegeven, een groei van 5% t.o.v. 2023. Daarmee is e-commerce niet langer een opkomende sector, maar een vast en onmisbaar onderdeel van de economie. Dat brengt nieuwe verantwoordelijkheden met zich mee zoals als het gaat om verantwoord en veilig (ver)kopen.
In de podcast hebben we het over de Shop Responsible missie van Thuiswinkel.org. Over het belang van duurzaamheid en betrouwbaarheid voor de toekomstbestendigheid van e-commerce. Maar ook over het internationale e-commercespeelveld, de rol van hyperpersonalisatie en de aankomende Thuiswinkel Waarborg campagne.
In 33 minuten ben je volledig op de hoogte van de stand van zaken in e-commerce!
Onderwerpen
Deel deze podcast
Recente artikelen over dit onderwerp
-
Flexibele betaalopties: waarom B2B webshops niet meer zonder kunnen
Gepubliceerd op 11 februari 2026KennisartikelOnderwerpen KennisFlexibel betalen versnelt B2B e-commerce: hogere conversie, minder frictie in checkout en meer zekerheid dankzij realtime kredietchecks en risicodekking.
-
Waarom elke webwinkelier moet denken als een investeerder
Gepubliceerd op 6 februari 2026KennisartikelOnderwerpen KennisDe e-commercemarkt is volwassen. Groeien vraagt denken als investeerder: kopen of bouwen aan verkoopwaarde. Overnames en waardecreatie worden steeds belangrijker.
-
Duurzaam verpakken maakt Valentijn nog mooier
Gepubliceerd op 5 februari 2026KennisartikelOnderwerpen KennisRond Valentijnsdag loont duurzaam verpakken. Consumenten waarderen minder plastic en recyclebare verpakkingen, zonder in te leveren op prijs, kwaliteit of gemak.
-
AI in je klantenservice: 5 succesfactoren om te beginnen
Gepubliceerd op 22 januari 2026KennisartikelOnderwerpen KennisAI kan je klantenservice ontlasten en verbeteren. Met vijf praktische succesfactoren laat dit artikel zien hoe je slim en beheerst start met AI in je supportteam.