26 april 2016

Hoe verover je het buitenland?

Schip met containers

Een must-read voor iedere ondernemer met internationale ambities: de B2C E-commerce Reports van Ecommerce Foundation. Wil jij verkopen over de grens en meer weten over de e-commercemarkt van verschillende landen? Onze leden en business partners kunnen de landenrapporten gratis downloaden via Mijn Account!

Weet jij wat de grootste betaalmethode in de UK is? Of dat je als verkoper in België niet alleen telefonisch bereikbaar moet zijn, maar ook per mail en chat? Deze en andere praktische tips vind je in de rapporten.
De komende weken brengt Ecommerce Foundation verschillende rapporten uit met feiten en cijfers over een specifiek land. De belangrijkste trends rond het online koopgedrag van de locals staan centraal. De landen die uitkomen, zijn:
  • Nederland
  • België
  • UK
  • Duitsland
  • Frankrijk
Op het nieuwe platform EcommerceWiki.org kan iedereen de light version van de rapporten kosteloos downloaden. Maar speciaal voor onze leden en business partners zijn er full versions beschikbaar via Mijn Account.