20 november 2015

Thuiswinkel Waarborg onder de aandacht bij consumenten

Meisje met een echte muis in haar hand terwijl ze een computermuis had besteld

Vanaf volgende week zou jij dit zielige meisje met haar (verkeerde) muis zomaar online of offline tegen kunnen komen. Thuiswinkel.org draait deze maand namelijk een on- en offline campagne richting consumenten. De boodschap: shop verstandig, check hét online keurmerk Thuiswinkel Waarborg. De gedachte achter de campagne is simpel: als je bij onze leden bestelt, kom je niet voor verrassingen te staan.

‘Wij zijn deze campagne gestart omdat daar vraag naar was vanuit onze leden. De campagne laat zien waarom consumenten alleen moeten kopen bij webwinkels met het Thuiswinkel Waarborg. De campagne versterkt het vertrouwen in ons waarborg, en dus in onze leden. De timing vlak voor en tijdens de feestdagen is natuurlijk niet toevallig’, aldus Jacqueline van der Burg, marketingmanager Thuiswinkel.org. Consumentencampagne van Thuiswinkel.org. Drie posters met verbaasde mensen die een verkeerd of kapot product hebben gekregen

De leden van Thuiswinkel.org hebben vandaag een gepersonaliseerde media-toolkit ontvangen, zodat zij de campagne zelf ook kunnen inzetten. Daarnaast kunnen leden de toolkit downloaden in Mijn account. Samen genereren we groot bereik!

Lid worden 

Thuiswinkel.org zal het komende jaar meer gaan inzetten op consumentencampagnes. Wil jij meeliften op dit voordeel en laten zien dat je een betrouwbare webshop hebt? Word dan snel lid van Thuiswinkel.org.