30 oktober 2015

Hoeveel kopen Sinterklaas en de Kerstman dit jaar online?

Onderzoek naar online feestdagenverkopen van start

groene kerstboom met gouden ster op rode achtergrand

Vorig jaar leverde de Sint online retailers 27% extra omzet op en de Kerstman zelfs 38%. Hoeveel zal er dit jaar online gekocht worden rond de feestdagen? De jaarlijkse enquête van Thuiswinkel.org naar de verwachtingen van de online Sinterklaas- en kerstverkopen 2015 komt er weer aan. GfK zal dit onderzoek uitvoeren onder onze leden. Een aantal van onze aantal leden ontvangt daarom volgende week een vragenlijst van GfK.

Jaarlijkse enquête

Komende weken houdt Thuiswinkel.org haar jaarlijkse enquête naar de verwachtingen en resultaten van de online omzet van Sinterklaas- en kerstverkopen. Deze jaarlijkse enquête wordt uitgevoerd door GfK onder de leden van Thuiswinkel.org. Een selectie van onze leden ontvangt volgende week een vragenlijst van GfK. De verwachtingen voor het Sinterklaasonderzoek worden begin december 2015 bekend gemaakt. De resultaten van het kerstonderzoek worden half december 2015 bekend gemaakt.